Search form

Quiz dating site uri, Dacă acest lucru nu a funcționat...

Conținutul

Vezi mai multe articole din categoria sport În ultima ediţie a concursului, cei 20 de piloţi au fost provocaţi să numească în ordine cronologică inversă toţi campionii din Formula 1, din şi până la ediţia de debut, dinfără a avea o limită de timp. Primul ieşit din cursă a fost japonezul Tsunoda, care a reuşit să numească doar 2 campioni.

fete care cauta barbat din moravica doamna caut barbat din băicoi

Au reuşit să treacă de 20 de nume Giovinazzi, Gasly şi Norris 21 şi Botas Au terminat la egalitate, cu 27 de campioni nominalizaţi în ordine inversă campionii mondiali Lewis Hamilton şi Fernando Alonzo, acompaniaţi de Mick Schumacher, aceştia greşind fiecare în dreptul câştigătorului dinfrancezul Alain Prost. Următorul ieşit din cursă a fost Carlos Sainz, care l-a numit pe Alain Prost, dar nu şi l-a mai amintit pe Nigel Mansell, campionul ediţiei Singurii care au ajuns până la 30 de nume cunoscute au fost Verstappen, Russell, Vettel şi Ricciardo.

barbati din Cluj-Napoca care cauta femei singure din Timișoara fata singura caut barbat in lajkovac

Utimul a greşit la campionul anuluiNelson Piquet şi a terminat cu 33 de reuşite. El a fost urmat imediat de Russell, care s-a oprit la campionul dinAlain Prost.

matrimoniale femei mures om de scrisori foarte cautat sinonim

Penultimul ieşit din cursă, Verstappen, a reuşit 38 de Quiz dating site uri, oprindu-se la campionul dinKeke Rosberg. În schimb, Vettel a fost impresionant.

Capturi de ecran

Nu doar că a reuşit să nominalizele toţi cei 71 de campioni ai Formulei 1, dar a făcut-o într-un timp record de 70 de secunde, neavând nevoie de timpi de gândire la niciunul din cele 71 de sezoane. Sebastian Vettel a câştigat, de altfel, întregul concurs Grill the Grid, fiind declarat campionul ediţiei, cu un total de de puncte.